gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
dickee

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od dickee »

Je mi jasné, že jen víra nepomůže, i když jak se říká "věř a víra tvá tě uzdraví" byť nevím zda to platí i pro auto :wink: Nové fotky ještě nemám, ale jakmile budou tak je vložím.
Návštěvník

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od Návštěvník »

heh než měnit stabilizátor za tyhle prachy tak raději předělám na ruční odpojovací nic složitého a dokonce života klid :cigarko:
dickee

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od dickee »

Návštěvník píše:heh než měnit stabilizátor za tyhle prachy tak raději předělám na ruční odpojovací nic složitého a dokonce života klid :cigarko:
To mě zajímá, poraďte někdo jak na to. Ten elektricky odpojitelnej je hrozná píč...na. :nototo:
Uživatelský avatar
PetrF
malej kecal
Příspěvky: 21
Registrován: 04 lis 2009, 23:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od PetrF »

Těch možností je spousty stačí si vybrat,tohle jsou třeba např. dvě možnosti.
SW.jpg
SW1.jpg
LUKI

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od LUKI »

Jj měl jsem namysli odklonitelné táhla stabiku :wink:
Návštěvník

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od Návštěvník »

dickee píše:
Návštěvník píše:heh než měnit stabilizátor za tyhle prachy tak raději předělám na ruční odpojovací nic složitého a dokonce života klid :cigarko:
To mě zajímá, poraďte někdo jak na to. Ten elektricky odpojitelnej je hrozná píč...na. :nototo:
Proč mi to přijde dobrý , komfort nemusím pod auto :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od Harley »

Nebo tam dát stabík s ne-rubicona a spojovací táhla buď dát rozpojovací a nebo je před terénem,ty stadartní odšroubovat na nápravě..Tak to dělám já,práce na dvě-tři minuty.
LUKI

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od LUKI »

Odpojovače zavlackou ,herdek chybí mi tam nicky :bit:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od PETARDAK »

Já mám př.stabík dva roky pěkně v suchu na půdě :cheche: do terénu príma :todáš: ,ale pro denní provoz,doporučuji jen pro velmi klidné až laxní šoféry :chrrr:
LUKI

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od LUKI »

Tak tohle bych si na svém neudělal ale co člověk to názor, mám pickupa velkého s IFS v předu ne tuhou jako wrana a v zatáčce z kopce v díře bez stabiku to má na brzdach celkem plnou hlavu nepřijde mi to celkem bezpečné zadek je jasnej tam je to fuk ale ten predek bych tam nechal na odpojovače :wink:
jozef bb

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od jozef bb »

Na Wrangleri JK model 2011 som najazdil cca 40 tis.km. Som s ním velmi spokojný.Problém mám len s prednou nápravou 2x menené zvislé čapy,1x poloosy, 1x gufero v diferenciále.
Podotýkam je mierne zdvihnuté 5 cm,má naviják,pneumatiky "33".
Pri ďaľšej výmene zvislých čapov by som chcel použiť "pevnostné s maznicami" a poloosy s krížmi nahradiť poloosami
s homokinetickými klbmi.
Má s tým niekto z Vás skúsenosti ?
:nototo:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od Tom »

poloosy RCV s homokinetickým kloubem mohu doporučit. Životnost je rozhodně delší než u klasických poloos s křížem a investice vyjde podobně jak nové origo poloosy...
Svislé čepy v originálu nejsou s maznicí. Kloub běhá v teflonovém pouzdře a proto tak mizerná životnost (auto je moc těžký). Upgradové čepy s maznicí žádný teflon nemaj. Jen dej pozor na výrobce, aby místo teflonu nebyl kloub z "bláta". Nejlepší klouby má Dynatrac, ale je to finanční pecka!.. Já teď budu zkoušet čepy od Alloy, tak uvidíme... Pokud se osvědčí, dam je do shopu.
jozef bb

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od jozef bb »

Podla priložených foto boli vymenené poloosi s krížmi za poloosi s homokinetickými klbmi.Zvislé čapy však zostávajú
továrenské nie "pevnostné s maznicami".Hovoril som s technikom od Jeepu ,že údajne maznice na čapoch priestorove
vadia / zavadzajú/.Mám informáciu,že pred namontovaním zvislých čapov treba maznice vymontovať a zaslepiť skrutkou.
Potom ale vyvstáva otázka mazania klbu a tým jeho životnosti.
Má s tým niekto skúsenosť ?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: gulove čapy Jeep Wrangler Ulimited Rubicon JK 2011

Nový příspěvek od Harley »

Mazničky na svislácích překáží jen u spodních.Horní ničemu nevadí. Pokud jsou kříže,tak mazničky u spodních se dají dát pro namazání úhlový.Pak se zase vyndaj a dají záslepky.
Když použiješ svisláky třeba od Synergy ,tak spodní mají umístnění mazniček mimo překážející poloosu.Takže se dají normálně a pravidelně mazat.
http://www.quadratec.com/products/56100_3001.htm
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host