Rozvibrovaná přední náprava

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Honza1

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Honza1 »

A jak se to teda vlasdtně stane? Já upravoval cca v 10tis. jízda tak 90% silnice, 10% terén. Když terén, tak terén :wink: . Ve 40tis jsem prodával a pořád bez DW. Pak najednou začalo zlobit. A je to po celym světě. Jakto, že to ještě nikdo nevyřešil napořád? :blb: A je to specifikum unlimited, nebo i kraťasů?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Harley »

Všech aut co mají vinutý pružiny a nápravu vedenou panhardkou. bez rozdílu značky.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Hoši já už mám z těch všech článků hlavu jak meloun,snažím se to vyřešit a slibuji ,že když budu bez DW tak přijedu aj na Plzeň.Šak to mám kůsek :cheche: :cheche: ale s touto nemocí po naší dálnicí nemůžu jinam,než kolem komína (u nás tomu tak říkáme).jak jsem už psal max.80 km/h.A to bych měl do Plzně časově stejně jak do Chorvatska osobákem :blb: :nototo:
TomaNovy
malej kecal
Příspěvky: 39
Registrován: 10 dub 2011, 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od TomaNovy »

Harley píše:To je sice pravda ale takováhle radikální výměna příjde na víc jak 50tis. jen v dílech.Takže každej logicky hledá to hlavní,tu jednu příčinu.Pneu,disky,náboje,svisláky,všechny kuláky,všech osm ramen,obě panhardky,převodka řízení.
Udělat tohle nějakej servis,tak se zákaník asi posere a označí je za zloděje a měniče dílů a že mu vyměnili i zdravý věci.
To je ale prave ten problem. Ve finale vymenis uplne vse a stejne to nepomuze, protoze ty dily, ktere jsi vymenoval jako prvni jsou uz v hajzlu :-(
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od elvis »

No já tomu pořád nerozumín, tolik možností které mohou mít na svědomí DW. Já jsem ho měl na TJ takovej, že mi to málem urazilo ruce a auto bylo téměř neovladatelný. Nejdřív jsem vyměnil tlumič řízení, trochu to pomohlo, ale jen chvilku.
Nakonec nové disky Dotz Hamada a pneu STT a bylo po problému. Já bych si od někoho kdo ten problém nemá půjčil kola a pak by se vidělo a je to nejlevnější laborace.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Standa »

Hoši, já už tomu nějak nerozumím,
Jeepů jsem měl docela dost, všechny uparvený, zvednutý, velký kola a nikdy jsem žádný DW neměl.
S prvním YJ jsem začínal tak před cca. 13-14 lety, pak následovalo TJ, poslední přišlo na řadu JK a nakonec klasika...
Jak jsem psal, všechna auta, byla ojetá, min. 2" lift, 33" široké obutí, a nikdy žádnej problém... :blbost:
Tak nevím, někdo DW nikdy neměl, někdo má problém stále, čím to asi je ? :cheche:
Jo, a jinak s Willysem mám DW téměř pořád, ale tam je to o jiné rychlosti. :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Harley »

Stando,já měl Jeepy čtyři a taky sem to u žádnýho neměl.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Jirka »

Já měl Jeepů už 5 a problém byl jen u Granda /96/ - když jsem ho zvednul o 2 palce - ale jak jsem dal širší a větší kola, tak zmizel. No a pak teď u JK.... Jinak taky nic..... ale je fakt že ty předchozí nebyly tak moc upravené....... Ale ten Grand skoro taky ne...... Je to běs...... :pako:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Harley »

Já měl všechny upravený.
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Velmi rád se vrátím na toto velmi mnou oplakávané téma.....po zdlouhavém trápení......je pryč.
Zmizel bez rozloučení,ale nemám mu to za zlé :cheche: :cheche:
Touto cestou chci poděkovat P.Koudelkovi, který mne zbavil NE JENOM tohoto problému a konečně brázdím naše skvělé cesty bez jakychkoliv problémů.(nutno zaklepat) :bit:

tímto se loučím s timto vláknem JEEP-pu zdar :cigarko: :cigarko:
janoma1

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od janoma1 »

Myslivec ze Zlína píše:Velmi rád se vrátím na toto velmi mnou oplakávané téma.....po zdlouhavém trápení......je pryč.
Zmizel bez rozloučení,ale nemám mu to za zlé :cheche: :cheche:
Touto cestou chci poděkovat P.Koudelkovi, který mne zbavil NE JENOM tohoto problému a konečně brázdím naše skvělé cesty bez jakychkoliv problémů.(nutno zaklepat) :bit:

tímto se loučím s timto vláknem JEEP-pu zdar :cigarko: :cigarko:
a aka vlasne bola pricina co vsetko ste spravily kym ste to odstranily
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

Spravily sme snad celkom nové auto :wink: ,nikdo a nikdy ti neřekne čím to bylo páč to sám neví :cheche: :cheche: :blbost: :blbost:
janoma1

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od janoma1 »

Myslivec ze Zlína píše:Spravily sme snad celkom nové auto :wink: ,nikdo a nikdy ti neřekne čím to bylo páč to sám neví :cheche: :cheche: :blbost: :blbost:

:frown: :blbost:
nafťák
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 14 úno 2010, 22:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od nafťák »

Taký zvláštny postreh-testujem auto bez tlmiča riadenia /bo ešte nedoletel/ v rozsahu rýchlostí 0-160km/h na 37" kolesách a 6" liftom na long armoch a volant uplne v pohode pustíš a nič sa nedeja,žiadne DW alebo niečo podobné,podotýkam že všetky čapy sú vymenené.
Přílohy
P3110010.JPG
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Laco »

Kolkoze ste z toho motora dostali vykonu ? Vcera nieco cvirikali vrabce v Petrzalke :wink:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti