Rozvibrovaná přední náprava

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
nafťák
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 14 úno 2010, 22:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od nafťák »

Laco píše:Kolkoze ste z toho motora dostali vykonu ? Vcera nieco cvirikali vrabce v Petrzalke :wink:
Neboli to schopný relevantne zmerať-velké 37 nové kolesá ešte so štuplíkami nedoliehali na valce,automatka bez možnosti manualného radenia,ofukový ventilátor fúkal akurát na diferák-cooler teplí jak svina.... proste samé nevhodné podmienky,ale malo bi to biť cca 220-230 koní a 500nm.Podstatná pre nás bola jazda po chipe.Nárast výkonu a hlavne krúťaku bol cititelný.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

lidi, měl jsem to taky a už mám klid. Měnil jsem: ložiska, čepy, panhartku, spojovačku, tlumič řízení, pneu i disky, vyvažoval disky, sbíhavost a to i s napojením na diagnostiku... a stejně to pořát dělalo. Nakonec jsem přišel na to, že kdybych nekoupil šmejdskou panhardku, ale raději kvalitní, tak jsem do toho nemusel vrazit tolik peněz. Ono se u ní po pár km opět utrhlo pouzdro a to to dělalo. Dal jsem novou (ikdyž tamtu jsem měl možná 2 měsíce) a je klid. Dotazoval jsem se tu na to už taky jednou, taky mi radili a zkoušel jsem všechno možný a byla to panhardka. Fakt mám klid a to se to fakt po 40km/hod. nedalo udržet na silnici, jako kdyby se ty kola hádali a hnalo mne to ze silnice pryč. Problém je ten, že se při tom nedá ani pořádně brzdit, musí se na to fakt hamtnout, ale bacha, jestli někdo jede za tebou. Teď už mám fakt klid, jezdím...
jozef bb
malej kecal
Příspěvky: 6
Registrován: 10 říj 2016, 23:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od jozef bb »

Faktorov,ktore sposobuju rozkmitanie prednej napravy je viac.Posledne sme to riesili v klube a fungovalo to.
Kmitanie sposobili poskodene silenbloky uchytenia ramien prednej napravy.Po ich vymene je to ok. :todáš:
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvibrovaná přední náprava

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Diky, muzu potvrdit. Nejdriv jsem vymenil loziska, ty byly uplne v haji. Pak tlumic rizeni. ten ale neodstrani problem, jen ho ukryje, pricina zustava. Vymenil sem cepy i silentbloky a prestalo to
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host