Tempomat

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
tazujman69
malej kecal
Příspěvky: 10
Registrován: 27 srp 2019, 08:07
Kontaktovat uživatele:

Tempomat

Nový příspěvek od tazujman69 »

Ahoj řesil jste někdo náhodně fungující tempomat?
Někdy zapnout jde někdy zapnout nejde.
Mám tím namysl nápis CRUISE na budíku.
Poslesni dobou spíš zapínat nejde než jde.
Kde by mohl být problém?
Diky Tom
tazujman69
malej kecal
Příspěvky: 10
Registrován: 27 srp 2019, 08:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Nový příspěvek od tazujman69 »

Koukám tady to žije to opravdu nikdo neví co by to mohlo dělat? :blb:
Petr Koudelka
pořád něco slaví
Příspěvky: 108
Registrován: 03 úno 2010, 20:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Nový příspěvek od Petr Koudelka »

A myslíš, že ti lidi mají věšteckou kouli.....
Proč nejedeš do servisu?
tazujman69
malej kecal
Příspěvky: 10
Registrován: 27 srp 2019, 08:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Nový příspěvek od tazujman69 »

Jako věšteckou kouli? Co to meleš? Mi šlo o to jestli tenhle problém někdo řešil. A čím to eventuelně bylo. Zpravit si to buď pak dovedu sám nebo to někomu odvezu.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Nový příspěvek od Harley »

promiň, ale kdybys trošku měl představu o principu fungování většiny věcí v JK,včetně tempomatu,tak bys věděl,že tohle se nedá zjistit bez diagnostiky a že to nebude jen blbej kontakt na tlačítku nebo vypálená pojistka nebo že proměříš nějaký drát z bodu A do bodu B. Vše z volantu jde datově po sběrnici a požadavky tlačítek vyhodnoćuje počítač,který pak vykonává funkce.
Proto každy kdo o tom něco ví to řeší diagnostikou a kdo o tom ví prd,jde do servisu.
Petrova poznámka byla na místě a o statní,včetně mě neporadili ,protože problém neřešili a ikdyby jo,pošlou Tě do servisu. Jinak je to věštění z koule.A jestli chceš tip,tak Clock spring a nebo brzd. spínač.

btw. Petr Koudelka patří mezi profíky kolem Jeepů. To jenom abys věděl,že ví,že by to bylo věštění. :tožvitaj:
tazujman69
malej kecal
Příspěvky: 10
Registrován: 27 srp 2019, 08:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Nový příspěvek od tazujman69 »

jasnačka - pár tipů jsem si našel na amerických fórech, tam těch aut jezdí přece jenom víc a taky tedy víc lidí s tímto problémem.
Co jsem se dočetl tak to s největší pravděpodobností dělá spínač na volantu, údajně to ofiko servisy vědí a vyměňují to - dokonce ač je to k neuvěření lék na nefungující tlačítko je zatroubit na klakson.
teď jsem dával jiný klakson - pohání ho kompresor a zapojil jsem to přez spínací relé, hele od té doby tlačítko funguje skoro pořád, jestli to má souvislost nevím ale vypadá to že jo :méďa:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host