Albania Extreme deník :-)

... víte o zajímavém videu, fotogalerii či reportáži ze zahraničních offroadových expedic? Vložte sem odkaz
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Ondrouš
malej kecal
Příspěvky: 27
Registrován: 06 pro 2009, 23:05
Bydliště: Černé Voděrady (Praha východ)
Kontaktovat uživatele:

Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Ondrouš »

Ahoj kluci.
Kromě účastníků Albania Extreme mě ještě nikdo neznáte, ale však vy mě poznáte, protože jsem se na oné akci zamiloval a už jsem zakoupil YJčko. Snad nedělám tu klasickou začátečnickou chybu? :)

Každopádně jsem právě dopsal deník z této vydařené expedice, tak ho dávám do placu.
http://www.jeep-wrangler.cz/akce/2009/a ... ania09.pdf


... kdo by nevěděl, patří to k této akci: http://www.jeep-wrangler.cz/akce/2009/a ... index.html
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Henry »

Tož vitaj Ondrouši,
gratuluji tobě i Lacovi ke koupi i prodeji Wraníka. To za prvé. :up:
A za druhé. Deník jsem zatím dočetl pouze do první třetiny, ale klobouk dolů pane Písmáku ... fakt dobrá práce :up:
Už se těším na tvá další dílka a to nejen z expedic a samozřejmě i někdy brzo na viděnou s tvým Y-ječkem.

tožtak
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Standa »

Zdarec Ondrouši,

O YJ již vím a gratuluju ještě jednou. :up:
Dílko jsem prošel jen velmi rychle, ale "z první" super :lol: :up: .
Těším se až se potkáme osobně, a auto ať dobře slouží. :up: :up:
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

:up: :up: :up: Naprosto exkluzivní reportáž!!! :up: :up: :up:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Ondřej »

Ondrouš píše:Kromě účastníků Albania Extreme mě ještě nikdo neznáte, ale však vy mě poznáte, protože jsem se na oné akci zamiloval a už jsem zakoupil YJčko. Snad nedělám tu klasickou začátečnickou chybu? :)
Neboj neděláš mám ho taky a tolik prči si s TJčkem neužiješ.( :blb: Hlavně při opravách a svařování) :cheche: Jinak po ekonomické stránce jsem ho nazvedal za míň než dal Robin za gumy :cheche: Každý kupuje to na co má a pokud máš 2,5 l tak jsou dify standartně 4.11 a je to větší legranda.

:up: Deník super. Málem jsem nestihl odejít do práce :cheche:
Hoď nějaké foto.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od meett »

pěkná práce :up: :up: :up:

napadá mě snad už jen ... a to je všechno co umíš .... :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Laco »

To je kompletne super :-) , mal som pri citani slzy v ociach :-) . Gratulujem k YJ cku :-)
Uživatelský avatar
Ondrouš
malej kecal
Příspěvky: 27
Registrován: 06 pro 2009, 23:05
Bydliště: Černé Voděrady (Praha východ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Ondrouš »

Mám radost, že se vám to líbí. Byl to totiž porod.

No jakej tam mám motor, tak to ještě nevím :lol: Ještě jsem s tím pořádně nejel, ajnčto to ještě nemá značky a navíc to teď mám kvůli laku odstrojený. Každopádně to není čtyřválec; podle papírů to má 4.0 litr 134kW, ale zase rok výroby je 1990, tak nevím, jestli byl ten motor měněnej nebo to má blbě papíry a je to ten slabší 4.2 l z roku 1990. :eek: Fotky budu posílat až to bude super, snad to do Abertam stihnu.
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Laco »

Štandardny, copak, nepači sa Ti ? :eek:
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Lelek »

Ondrouši, zatím jsem nestihl přečíst celou reportáž, ale vypadá to dost dobře. Doporučoval bych ti, abys to i s fotkama poslal k otisknutí do OffroadRvue, tuším s tím úspěch. Ted´je tam na pokračování o expedici z Islandu a je to také pěkné čtení a ještě by sis i vydělal. Tak dej vědět e zvaž to :lol:
Uživatelský avatar
Ondrouš
malej kecal
Příspěvky: 27
Registrován: 06 pro 2009, 23:05
Bydliště: Černé Voděrady (Praha východ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Ondrouš »

O výdělek mi nejde, dal bych jej k dispozici JWC jako sponzorský dar, aby rada starších snadněji rozhodovala o mémpřijetí na jaře :-) Spíš jde o to, jestli by s tím souhlasili ostatní, přecejenom je to občas víc osobní, než o Albánii.
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Lelek »

Ondrouš píše:O výdělek mi nejde, dal bych jej k dispozici JWC jako sponzorský dar, aby rada starších snadněji rozhodovala o mémpřijetí na jaře :-) Spíš jde o to, jestli by s tím souhlasili ostatní, přecejenom je to občas víc osobní, než o Albánii.
RS do toho netahej - ti musejí jet stejně podle stanov JWC :lol: A pokud jsi překonal Albánii... asi zatím nic
horšího z destinací nebylo... máš v rukou všechny trumfy :up:
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Lůca »

Teda Ondrouši....úúúúžasnýýýýýý!! :up: :up:
Doma jsem si tvou reportáž nestíhala přečíst, tak jsem dnes v práci nevydržela, vytiskla si ji a tajně mezi klienty hltavě četla. Připadala jsem si, že čtu tu nejtajnější knihu - jakmile přišel nějaký klient, rychle jsem ho odbavila, a pak honem rychle hrábla do pracovních tiskopisů, kde jsem měla tvůj článek schovaný a nedočkavě jej dočítala. V některých situacích jsem se přistihla, jak se polohlasně chechtám, protože většinu osazenstva expedice znám a úplně jsem si ty jejich výroky živě vybavovala .. :cheche: :cheche:

No jen tak dál, teším se na další tvé "deníčky"......supéééér :up: :exclaim:
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Lůca »

nooo úplně si tě opět představuju :cheche: :cheche: a úplně tě chápu - člověk, který si tu expedičku nejen prožije, ale pak se ještě pobaví psanou verzí ..tak to je prostě "šupa".... :up:
Jak řikám, v některých situacích jsem si vás a vaše výroky dóóst živě představovala a hihňám se ještě teď - vždyť ty víš, jaká jsem "řehtačka".... :cheche: :cheche:
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Albania Extreme deník :-)

Nový příspěvek od Lůca »

:cheche: :cheche: ...nóó,je fakt, že lidi na mě tak divně koukali :eek: ,že se prý nějak divně usmívám.. :cheche: :cheche: a že jsem prej dneska nějaká veselá.. :cheche: :rolleyes:
prej to ty blížící se Vánoce...,že :question: a já v duchu: to néééé Vánoce,ale moji "fajn blázniví" kamarádi z Jeep clubu! :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Expedice - video, foto, reportáže“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host