Podvozky LIFT KIT Wrangler YJ TJ JK CJ 2"-6,5"

... znáte dobré firmy, co dělají cokoliv užitečného kolem našich Wranglerů? Vložte sem odkaz

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
offex.pl

Podvozky LIFT KIT Wrangler YJ TJ JK CJ 2"-6,5"

Nový příspěvek od offex.pl »

Vitejte,

Jsme milovníci džípu v Polsku. Nabízíme k prodeji LIFT KIT 2"-6,5" pro všechny Jeepy: Cherokee XJ, Grand Cherokee ZJ, WJ, WK, Commander XK, Wrangler YJ TJ, JK, CJ. Naše nabídka na Aukro.cz nebo http://www.offex.pl

Jsme výhradním distributorem v Polsku, České republice a na Slovensku renomované společnosti: BDS SUSPENSION, ZONE OFFROAD, SKYJACKER a ROUGH COUNTRY.

Nabízíme k prodeji sady i jednotlivé díly: tlumice, pruziny, ramena, tycky stabilizatoru, listove pera, bzdove hadicky etc.

Toto zboží máme na místě ve skladu v Krakově (Polsko). Osobní odběr z Krakova (120km z Ceskeho Tesina) nebo poštovné po platbě předem.

http://www.offex.pl
sklep@offex.pl

Podívejte se na naše aukce na Aukro.cz !!!


S pozdravem,
Offroad Express
POHL Václav
malej kecal
Příspěvky: 24
Registrován: 06 kvě 2008, 18:33
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvozky LIFT KIT Wrangler YJ TJ JK CJ 2"-6,5"

Nový příspěvek od POHL Václav »

Vážení přátelé, chci se s Vámi podělit o mou zkušenost s touto firmou. Sháním jeden díl z Polska a protože tam nemám žádný kontakt, obrátil jsem se na tuto firmu s žádostí o pomoc. Přestože se jedná o díl mimo jejich sortiment, ochotně se mi snažili pomoct. Denně jsem byl informován ( v češtině ) kde jak shánějí a když se nakonec nepovedlo, tak se ještě omluvili. Poradili, které servery sledovat, jak se to píše polsky a v případě, že na něco narazím, nabídli pomoc se zakoupením a zasláním. Na takovou ochotu nejsem ze své rodné vlasti moc zvyklej. Za mně tedy palec nahoru.
Odpovědět

Zpět na „Odkazy na užitečné firmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host