Lakovna Plzeň

... znáte dobré firmy, co dělají cokoliv užitečného kolem našich Wranglerů? Vložte sem odkaz

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Lakovna Plzeň

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj lidi,
Dnes jsem byl po delší době v lakovně v Plzni, kam jezdím již pár let když něco potřebuji.
Vždycky jsem byl spokojený, dělali mi tam do komaxitu pevnostní nárazníky na mé dřívější TJ apod.
Začali ale nově dělat i dvouvrstvý strukturovaný komaxit (hrubá matná černá) a měl jsme možnost shodou okolností vidět na místě nové a nastříkané pevnostňáky právě v tomto provedení a je to megaluxusní. :up: :eek:
Dříve dělali matný a lesklý černý komaxit, ale obě provedení hladká. Tohle nemá chybu a navíc výhodou je i to, že u lehce zkorodovaných věcí po opískování struktura lecos schová.
Takže vřele doporučuji a až jednou budu potřebovat přelakovat své nárazníky (ARB lesklá černá), nebo kola, jdu do tohohle provedení. Možná to jinde dělají běžně, to nevím, ale tady jsem to viděl poprvé. :up:
Naposledy upravil(a) Standa dne 03 říj 2009, 08:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakovna Plzeň

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Super info Stando :up: . O firmy, kde provedou práci kvalitně je dnes nouze :cry: . Jednou je budu potřebovat - na ty doškrábané disky :blb: .
Ale Ty se neboj. Než budeš lakovat své pevnosťáky, budu mít fous až po kolena :cheche: :cheche: Leda, že bychom Tě přece jen přemluvili na nějaký "offík"!!? :up:
Odpovědět

Zpět na „Odkazy na užitečné firmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host