Kvalitní autoservisy

... znáte dobré firmy, co dělají cokoliv užitečného kolem našich Wranglerů? Vložte sem odkaz

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
LUKI

Kvalitní autoservisy

Nový příspěvek od LUKI »

Po mé zkušenosti mohu doporučit následující servis:
Chrysler Jeep Auto Kratochvíl, Hradec králové.

www.chryslerjeep.cz

Vše podle mých představ, rychle a spolehlivě. Rozumná domluva dokáží i poradit ......
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní autoservisy

Nový příspěvek od Harley »

Já sem dodám pražský zastoupení Jeepu.
Auto jsem u nich nekupoval ale byl jsem tam dvakrát na servisu,resp. na diagnostice. Prvně pro přehrání softvéru kvůli možnosti vypnutí ESP. To se mi sice nepodařilo vypnout ( a jak vím ze světa,nejsem jedinej s 07čkou,komu to ani po přehrání na 08+ nejde) ale rozhodně si myslím,že refresh systému v kombinaci úpravou geometrie ,pomohl tomu,že se mi ESP jen tak neaktivuje. Snažili se i refresh zopakovat a nemusel jsem za další anbázi platit .Byli ochotni se na to vrhnout potřetí a zkusit hledat,jestli někde není chybka.To už jsem nevyužil.
Dneska jsem tam byl na nahrání dalšího klíče s čipem.Bezpečnostní PIN jsem neznal,tak ho museli zjištovat u výrobce(byly nutný doklady o vlastnictví vozidla a OP). Během půlhodiny jsem měl auto připravený s nahraným klíčem. Při placení mě opět překvapila nízká cena za procedůru. 321 Kč ! :up: Vím co nahrání obnáší ,že to je otázka pěti minut ale na pětiminutovky se v servisech nehraje a diagnostika taky něco stojí a tak se jen připojení počítá.Proto jsem mile překvapen. Přehrání softvéru ESP jsem za práci platil 535Kč plus 642Kč za softvér. I tehdá jsem čuměl,jak je to laciný.

Nevím jaký sou mechanici,jak umějí a znají ,jak se chovají k reklamacím a pod., ale dvě návštěvy u nich na diagnostiku,mě maximálně uspokojili a nemůžu říct jediný křivý slovo.V USA jeepaři nazývaj zastoupení "stealership" .Takhle já osobně pražský nazvat nemůžu.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní autoservisy

Nový příspěvek od Harley »

Moje třetí návštěva u pražskýho zastoupení a opět musím chválit. Velice ochotně a zdarma(!!) mi zjistili kód rádia který ani nebylo z mýho auta. Měnil jsem rádio za to samý ale s DVD a dárce neznal kód.Takže jen podle výrobního čísla toho rádia a VINu s dárcova auta to během patnácti minut zjistili.
Odpovědět

Zpět na „Odkazy na užitečné firmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host