Přesné textilní autokoberce Jeep Wrangler

... znáte dobré firmy, co dělají cokoliv užitečného kolem našich Wranglerů? Vložte sem odkaz

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Přesné textilní autokoberce Jeep Wrangler

Nový příspěvek od Ondřej »

Je mi jasné,že bahňáci je nepotřebují,ale co kdyby :wink:
http://koberce.vopi.cz/cz/autokoberce/p ... -wrangler/
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Přesné textilní autokoberce Jeep Wrangler

Nový příspěvek od cihlík »

Já jsem si nechal dělat gumové na zimu a proti blátu u ZPV v Rožnově, www.zpv.cz, musím říct že jsem s nima nadmíru spokojen a cenově jsou daleko výhodnější než cokoliv jiného na trhu. Dají vám ze vzorníku k vybrání nejen materiálu -hladká/strukturovaná guma, guma/textil, nebo čistě textil v různých kvalitách, můžete si nechat na míru vyrobit individuální přichycení v autě, ale to není potřeba, zespodu jsou gumové lamely co na koberci v autě drží jako přibité:). Na výběř je i široká škála barev a designových prolisů. Když jsem sháněl koberce do Wranglera JK, bohužel neměli novou šablonu, ale to nebyl problém - stačilo si obkreslit půdorys podlahy na tvrdou čtvrtku papíru vystřihnout a donést a zhotoví vám podle této papírové šablony do 2-3 týdnů naprosto přesné koberce, které sedí lépe naž originály :up: . Dělají taky ty gumové protiskluzové vložky a vany do nákladního prostoru, měl jsem od nich v oktávce II, ale myslím že by nebyl problém se domluvit na jekémkoliv tvaru a rozměru. Je to praktické pokud převážíte něco sypkého, špinavého, nebo tekutého :lol: - dobře se to pak čistí :up: jo a taky pokud převažíte málo věcí, tak tam zbytečně nelítají po hladké podlaze, ikdyž nevím jak v Jeepu :lol:
Odpovědět

Zpět na „Odkazy na užitečné firmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti