Kam NE do servisu

... znáte dobré firmy, co dělají cokoliv užitečného kolem našich Wranglerů? Vložte sem odkaz

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
LUKI

Kam NE do servisu

Nový příspěvek od LUKI »

Hošek Brno
www.hosekmotor.cz

- tam jsem s přístupem nebyl spokojen.
Raději opravdu zaplatím servis v Hradci, kde se cítím opravdu jistě že auto dostalo co má. I za cenu toho že v Brně to mám zdarma ..... v Brně jsem se s tímto trápil pomalu rok
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam NE do servisu

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Co se týká prodeje náhradních dílů (zatím šlo jen o drobnosti), jsem s nimi spokojen. Všechno měli hned nebo do druhého dne, v případě "mého blinkříku" byli kupodivu i levnější než všichni ostatní.
V servisu jsem u nich nebyl, takže nemohu soudit.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam NE do servisu

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Top servis Holan ve Vinori - prevzal sem si auto po serizeni sbihavosti a pri jizde primo volant pootocen vlevo a cepy na ridici tyci pootoceny proti sobe, ze se zvejka manzeta na cepech. Po par km bych musel vse dat nove, protoze se manzety vozvejkaj a cepy jdou do pr... Tak ze za me - NE Prilozil bych sem fotky te prasarny, ale nedari se mi to...
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam NE do servisu

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Chcete se zasmát? Víte kolik mi naúčtovali v TOP Servis Holan v Praze Vinoř, konkrétně p. Hladík - odborník na Jeepy za "tekutou měď" ve spreji při výměně předních ložisek? 343,-Kč !!! To mám asi celé auto teď z mědi!!! Montážní pasta na brzdy ve spreji 344,-Kč !!! Pasta na brzdy se štětečkem 356,-Kč !!! 1,5lt oleje mi dali do předního diferenciálu!!! Když jsem tu nápravu přivezl na srovnání, bylo tam na dně bahno a ne čistý olej. A to jsem od té výměny najel cca 5.000km a gufera na poloosách jsou v pořádku. Když jsem ho vyčistil a vypláchl, dolil jsem "přesně" jen 1 celý litr oleje !!! Za zkušební jízdu si účtují 999,-Kč !!! Gufero zadní poloosy za 1.022,-Kč !!! Každé vystříknutí jakého koliv spreje je naúčtováno částkou 30 - 80,-Kč!!! Jeďte všichni do TOP servisu Holan, stříknete si vy :-) a ještě vás vyždímou :-)
Odpovědět

Zpět na „Odkazy na užitečné firmy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti