Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako "Příznivci".
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Tak Semišson by měl přijet tentokrát se mnou...
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Lucík »

Doplňuji info k sobotnímu večeru - případné dárečky do tomboly směřujte, jako obvykle, ke mně a Kamilce, díky :todáš:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Standa »

Holky, ještě že Vás máme.... :todáš:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Monty »

Jasně přivezem něco.
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od ravolf »

Termín srazu se kvapem blíží a těm, kteří s námi nemohou být už od pátku dlužím upřesnění, kde by se k nám mohli v průběhu dne přidat.
Tak tedy, tady je v kostce program sobotního dne:
Snídaně bude mezi 7,00 - 8,15 hod
Abychom všechno stihli, sraz u aut bude v 8,30 hod, řekneme si něco k cestě a odjezd z Nivnice od hotelu bude již v 8,40 hod !!!!!!!!!!!
Čeká nás cesta nejen po silnici, ale i po polních, lučních a lesních cestách. Vzhledem k poslednímu vývoji počasí, které nám zatím moc nepřeje :down: , mohou být některé úseky trochu náročnější :wink:, možná díky rozbahnění i nesjízdné :down: . Uvidíme, co budeme moci zvládnout a podle toho trasu případně upravíme.
Cca v 11,00 hod budeme v obci Květná (silnice č 54 na přechodu do SK)
Ve 13,00 - 14,30 hod budeme mít oběd na chatě Jana v obci Lopeník - na těchto dvou místech je možné se připojit do kolony
Návrat do Nivnice je plánovaný na cca 17tou hodinu
Večeře formou rautu začne v 18,30 a po ní nastane tradiční klubový večírek. Obsluha baru i DJej jsou připraveni se o nás starat do padnutí.
Mám na vás na všechny jednu velikou prosbu. Pojďme tentokrát udělat 'klíčový večer' až v sobotu, abychom si vše náležitě užili. :bufet: :pivko: :cigarko: :kaficko: :cheche:

Pro upřesnění míst setkání, nebo v případě jakýchkoli dotazů, mě volejte na 603 297 547 Radan

Na všechny se těší hlavní organizátor Luboš Hegr a jeho pomocník Radan Volf :todáš:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Monty »

Takže ještě jednou obrovský dík organizátorům akce, krásně jste to vymysleli a zajistili. Bylo to moc super.
Student
malej kecal
Příspěvky: 18
Registrován: 24 srp 2015, 12:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Student »

Nivnice 2019,prostě paráda,trasa,ubytování zábava.Díky moc všem,co to dali dohromady .
Všechny zdraví .
Student :todáš:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Standa »

Tož zdarec všem,
Tak jeden z nejvzdálenějších účastníků zájezdu je na "Home Base"... :todáš:
Sečteno a podtrženo:
Najeto se všemi objížďkami, zajížďkami a vyjížďkami okolo 1000km....
Natankováno 124 litrů benzínu....
Žádná škoda ani defekt na Jeepu... :cheche:

Prostě v duchu staré klubové hlášky Jeepa musí mít člověk rád. :todáš: Tentokrát to bylo fakt v duchu další klubovéé hlášky, že s Wranglerem musí být i cesta cíl... ale stálo to za to.
Moc pěkný prostředí a uybtování, fajn obsluha, krásnej kus naší malé republiky, program 1A, počasí snad od pánaboha.
Takže kluci, Luboši a Ráďo - velký díky - bylo to moc fajn. :todáš: :todáš: :todáš:

Díky také všem co věnovali ceny do tomboly a našim hezčím polovičkám za její přípravu... Dovezl jsem toho domů dost, a Ivka ani nechtěla věřit, že jsem měl takové stěští...

Díky RS a hlavně Henrymu za přípravu a výrobu všech srazových památečních věcí.

A hlavně díky všem kteří vážili cestu i čas a přijeli, protože bez lidí, kteří dojedou a bez dobré party by sebelepší akce byla k ničemu. :todáš:

Lůco díky a myslím nejen za mě... Ten Tvůj "panák" mě dostal a skoro jsem zamáčkl slzu - ti kdož u toho byli ví... Seme díky i tobě, také jsi mě trošku "dostal" ....

Vítám ještě jednou nové členy klubu. Myslím, že nám bylo ctí Vás v JWC přivítat. Henry by Vám měl udělat plnohodnotné přístup na forum a brzy opět někde na viděnou.

No, za měsíc jedeme na vodu, lodě jsou již sice rezervovány, ale kdyby se ještě někdo chtěl přidat, tak není problém - nějak to určitě domluvíme a zařídíme. No a možná jedna informace k vodě... Tahle akce je trošku vyjímečná, v autech moc nepobudem, takže není nutné dojet Jeepem. Voda je o dobré partě, pohodě, pokecu, koupání, nějaké té lahvi rumu s colou a večer oheň... takže tady klidně nechte Jeepy doma.. Pokusím se domluvit s Bohouškem, jestli by nám nepřijel něco "brouknout " na kytaru.:tožvitaj:

PS: Když jsem přijel domů, tak Ivka mi sdělila, že takhle má vypadat Jeep po správné akci v terénu... :todáš:
PS: Prosím všchny kdo mají nějaké fotky, aby je přebrali a výběr poslali Ricardovi - viz. vlákno Foto z akcí, abychom měli nějakou pěknou galerii ze srazu.

Takže všem ještě jednou dík za moc fajn víkend a zase za rok... Jo a doufám, že všichni 'častníci zájezdu" dojeli v pohodě a v pořádku domů. :todáš:

Stanley
Naposledy upravil(a) Standa dne 19 kvě 2019, 18:53, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Také jsme dobře dojeli. Předchozí už vše napsali. Takže nezbývá než ještě jednou poděkovat!
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Lůca »

Tááákže, nejvzdálenější účastník srazu je také v pořádku doma a mávám všem ze severu .. :wink:
Hned po příjezdu jsem se musela pustit do očisty Jeepa a pokud by se někomu stýskalo po těch nádherných Karpatech tak, jako mě, tak mi dejte vědět. Zašlu klidně kousek karpatské hlínky či horniny jako suvenýr, protože jí mám před domem kopec :cheche: :cheche:
A co říci ke srazu? Všechno mi vzal z ústa Standa..
Sraz jsem si opravdu užila - uvítací dárečky, ubytování, pohoštění, servis personálu, nádherné trasy, tombola, sobotní klíčový večer a k tomu fajn lidičky.. :todáš: :todáš: Prostě to byla PECKA - všem aktérům velké poděkování a dík.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Děcka, taky se musím přidat s několika slovy chvály a díků organizátorům . Bylo už ale vše napsáno, a tak jen doplním, že jsme si to oba se Semišsonem užili, nedělní zápas stihli a žádná hlídka nás nestavěla. Na rozdíl od Lůci jsem si objednal slušnou průtrž mračen a Wraník se mi odbahnil sám.
Tak zas brzy někdy někde naviděnou.
Semiš
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Henry »

My už jsme doma od dopoledne ... :blééé: je to párada, jezdit takhle kousek ... viď Stando :todáš:
Celé odpoledne jsem dospával.
Nicméně díky vše za poctivou účast, hodně práce s přípravou, partu i počasí. Prostě pak si to člověk musí zasloužit.
Bylo to trochu jiné myslím, že to vůbec nevadilo.
čus henry+martin a milena všechny zdraví
Uživatelský avatar
Dan
malej kecal
Příspěvky: 11
Registrován: 04 dub 2014, 13:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Dan »

Velké poděkování všem organizátorům! Super akce, bezva parta, prostě pohoda!
Všechny zdravíme,
Dan + Jana
Uživatelský avatar
Martin Koreček
velkej kecal
Příspěvky: 59
Registrován: 12 dub 2015, 13:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Martin Koreček »

Pro mě suverénně nejlepší víkend za hodně hodně dlouhou dobu. Moc jsme si to užili, a Kuba nám to při zpáteční cestě ještě několikrát převyprávěl. Už teď mě to doma nebaví.
Mějte se všichni krásně a dávejte na sebe bacha.
Čau, Martin
Uživatelský avatar
Ricardo
BumbleBee
Příspěvky: 155
Registrován: 05 čer 2007, 09:45
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz JWC 2019 - 17.-19.5.2019 Nivnice

Nový příspěvek od Ricardo »

Zdarec,

Tak víkend byl naprosto dokonalej, vše naprosto 1A :todáš: :todáš: :todáš:
Velké poděkování organizátorům celé akce, úžasný personál, prostě parádní víkend, vše už bylo napsáno tak bych se jen opakoval.

Díky

Ricardo
Odpovědět

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host