LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako "Příznivci".
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Standa »

Monty, díky za tel. kontakt. Až pojedu z kanclu zavolám ti.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Jirka »

Zdar fšichni…… tak konečně zase začínám být trochu "přítomen"...….. :wink:

My jedeme Camarem, ale to má zase výhodu, že má velkej kufr - takže OK - gril vezmu. Je taky na plyn, ale to je nejlepší...… Bombu mám menší, takže by se mi vše mohlo vejít...…….
Pokud bude třeba - i já bych přivezl nějaké maso - problém ale je, že když dám do auta gril, tak už se mi asi nevejde lednice...… Ale ještě to vyzkouším...……… A nebo by někdo od Prahy musel vzít auta mojí lednici - mám dvě, takže ani to není problém...……..

A co vypadá asi jako super - PRAVDĚPODOBNĚ - přijedeme taky už ve čtvrtek večer /plánovali jsme až pátek..../ Takže by vše přijelo včas :cheche:

Tak já ještě vše promyslím, prozkouším a dám vědět.
Myslím že když každej alespoň něco málo na gril vezme, tak ani toho masa nebude potřeba tolik...…..

Ještě drobnost - pokud mám brát gril - tak VELMI DŮRAZNĚ VARUJU DOPŘEDU ALICI!!!!!!! Ona velmi dobře ví proč!!! Horsta letos NEDĚLÁM :blb: :blb: :bit: :bit: :cheche: :cheche: :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Jirka »

jo a ještě k pivu - no - je to cca 6 lidí, po třech večerech - kdyby každej tři piva, tak je to 54 piv...……… a jsem si jist, že u třech nezůstane...….. :wink: takže třeba 6 piv každej - to už pak dělá stovku...……….. asi bych se té půlky vůbec nebál..... co třeba kdyby každej odhadl svou "spotřebu"???
Na druhou stranu je fakt, že piva i stánků je tam mraky...………. a nebylo ani moc předražený..... jen je třeba si vzít vlastní kelímek - mají tam ty vratné plastové a ty se obvykle poztrácejí...…….. byly loni za pade………… pak se to pivko trochu prodražuje :cheche:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Monty »

Máš pravdu Jirko ta 50tka bude asi tak akorát , půllitr si vezmu asi svůj sklo(pokud ovšem nezapomenu , jeden kelímek z loňska mame doma. Vezmu i něco málo na zapití piva .
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Standa »

OK, zkusím tedy zajistit půlku, nejsem si jistej jestli mi to do ní dají. Zatím mi ten kamarád v pivovaře dával tohle pivo vždycky do 30tky, ale zkusím.
Jinak mi dorazíme vzhledem ke vzdálenosti pravděpodobně až v pátek během dopoledne… Pokud pojedeme Jeepem, tak spodem mimo dálnici, někde cestou přenocujeme a v pátek dopoledne Vás někde operativně najdeme.
Pokud vím, tak Radan přijede také v pátek, nevím jak ostatní. Možná by pak ta 30tka stačila, obzvlášť pokud je tam dostatek kiosků a nejsou fronty..
S tím masem nevím. Pokud by to někdo připravil pro všechny, tak by to bylo asi nejjednodušší, nemusí toho být kvanta, spíš pro chuť a atmosféru. 
Jirko, pokud jsi ochoten vzít gril, tak fajn.. ale plynovej + bomba = spousta krámů, ale je to na tobě..
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Lůca »

Za mě je účast stále nezávazná..Pokud přijedu, tak se stanem a nejdříve v pátek večer. S jídlem a pitím se na mne také nevažte, stánků je tam dost a těch mých pár piv si klidně koupím.. :pivko: :pako:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Standa »

Jen přijeď, na dvou, nebo na čtyřech kolech, to je jedno.. :todáš:

Jo a taky jsem zaslechl, už ani nevím kde a od koho, že přijede "duch klubu"... Jířo je na tom něco pravdy??? :cigarko:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Jirka »

:cheche: :cheche: JA JA - má i chatku …... :todáš: :cheche:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Standa »

Tak to se těším, jsem ho neviděl ani nepamatuju.... :cigarko:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Jirka »

Tak možná pozdě, ale přece :wink:

Dle mnoha domluv beru tedy gril-plynovej, takže steaky OK, a zároveň beru presovar - na kapsle od Tchiba. Kapslí beru snad dost, ale jen základní brazilské... Kdo je fajnšmekr, vemte si svoje :todáš:
Zbytek = pivo maso apod., berou ostatní dle dohod :wink:
Snad bude krásně a všichni si to užijeme jaksepatří :todáš: :todáš:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od ravolf »

Ahoj fšicí,
se omlouvám, že jsem se trochu 'vytratil' ale..... no prostě jsem se na to vys... potřeboval jsem trochu vorazit. Byl jsem ale s klíčovými lidmi v telefonickém kontaktu, takže mám v autě naloženej soudek píva od Standy a těším se na vás. V pátek ráno musím ještě něco rodinného zařídit v Plzenci, ale hned potom přesednu do Jeepa a pokud nebude D1 jako vždy v kolapsu, počítám, že se kolem 13té hodiny uvidíme na místě. Do té doby polaďte žízeň. :cheche: :pivko: :cheche:
Čau Radan

P.S. Lůco, jestli nepřijedeš, seš u mě mrtvej Homolka :cheche: :cheche: :cheche: :cheche: Víš, co jsme si v Nivnici u toho baru říkali. My to máme podobně.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Jirka »

Jaak v pátek v poledne??? A co budeme pít ve čtvrtek večer a pátek ráno???? :bit: :bit: :bit: :blb: :blb: :pivko: :frown:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Monty »

Steaky připraveny, dnes v 15,00 vyrážíme.
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Monty »

Přátelé kamarádi,
takže už doma , díky všem za super krásný weekend. Ač bylo teplo , bylo super. Koupání, výlet a posezení u sudu. Těšíme se na další předem vydařenou akci. Jen škoda že někdo z nás nevyhrál to auto ale máme wraníky tak se nic tak hrozného nestalo. Ala hlavně že byla sranda a že ji bylo dost, a to to to tu tu jde.
Ještě jednou díky Vám všem.
Jen mě tak napadlo že jsme si neudělali společnou fotku účastníků zájezdu . (tak pro příště)
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: LCW 2019 ATC Merkur Pasohlávky 13. - 16. 6.

Nový příspěvek od Ondřej »

:cigarko:
Začnu podobně, přátelé kamarádi. :blééé:

Je div, že jsme doma, protože jezdit podle navigace, kde jsou navoleny pouze polní cesty se ukázalo jako nevhodné :cheche:
Tudíž se touto cestou omlouvám Kubovi za malou zajížďku a slibuji, že někdy příště už pojedeme jen mimo silnice :blééé: :cheche:
Rád jsem Vás viděl, tak zase někdy, někde.
Odpovědět

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti