Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Teď jsi mě zaskočila. Když se dívám na seznam přihlášených, vidím tam Hugo +1. To nejsem já?
JANA M.
VELKÁ JANA
Příspěvky: 122
Registrován: 24 bře 2010, 19:21
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od JANA M. »

Petr Krátký píše:Teď jsi mě zaskočila. Když se dívám na seznam přihlášených, vidím tam Hugo +1. To nejsem já?
Božínku, "som volajaká zmetená", jasně že jsi to Ty, jen já už asi nevím čí jsem? Promiň staré roztržité paní účetní, která má plnou hlavu kontrolního hlášení..., dokonce jsi obsadil krásné čtvrté místo na seznamu, gratuluju :todáš:

Augustýnovi jsou dva dospělí a jedno dítě a pes?
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Ano.
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vojta »

Dá se to zaplatit rovnou na místě?
Do poslední chvíle totiž nebudu vědět, jestli budeme moct přijet. Vojta + 1.
JANA M.
VELKÁ JANA
Příspěvky: 122
Registrován: 24 bře 2010, 19:21
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od JANA M. »

Vojta píše:Dá se to zaplatit rovnou na místě?
Do poslední chvíle totiž nebudu vědět, jestli budeme moct přijet. Vojta + 1.
Ahoj Vojto,

dá se to zaplatit na místě, ale vzhledem k tomu, že se do určitého data musíme vyjádřit k počtu účastníků, nic to neřeší. Termín je stanoven v prvním příspěvku, kdo nezaplatí, prostě nejede. Budeš se muset rozhodnout stejně jako všichni ostatní.

Jana
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Já jsem na tom skoro stejně, rád pojedu, ale podnikám a není jednoduché pro mne na 100% teď říct, že přijedu. Cca týden před budu moudřejší, ale teď je to pro mne daleko.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Jirka »

Chlapi, je mi jasný že podnikáte, jako většina z nás, a není rozhodně lehké si naplánovat něco dopředu....

Nicméně - i ti ostatní podnikají, hlavně ubytovatelé a kuchaři, a pokud my chceme od nich super služby = dopředu bloknout místo na spaní a dopředu super dobroty, pití a jídlo a ostatní služby, co obvykle nejsou nikde vidět = např. povolení pro průjezdy lesy, povolení pro vjezd na náměstí, povolení vjezdu do zakázaných oblastí, dárky pro účastníky, tisk samolepek, apod., a vše to vždycky stojí nějaké peníze, tak i ti ostatní potřebují řádně dopředu vědět kolik lidí, kolik aut, jaký program, apod. a potřebují to vědět přesně. Jelikož podnikají a chtějí udělat nám dobrou službu,tak to prostě musí vědět. Jinak to prostě nejde.

Takže proto dead-line a proto peníze předem. Není možné zamluvit ubytovací a ostatní kapacity a pak jim říct, "oni nepřijedou"...... Nemůžeme jako klub natisknout samolepky k upomínce srazu a pak lidi nepřijedou a nevyzvednou si, resp. nezaplatí.........To přináší ztráty a všichni asi víme jak to je.....
Takže proto peníze a počty předem a pokud to nevyjde, peníze propadnou na storno poplatky na služby, které jsou předem domluvené.

Bohužel takto velký sraz aby byli všichni - nebo alespoň většina - učástníků spokojena, jinak organizovat neumíme a popravdě ani nechceme......

Takže prosím, dodržte dead-line jak pro nahlášení tak pro platbu zálohy=nevratné.....

Děláme nějaké vyjímky ve vážných případech, ale pravdou je, že tam pak značně vzrostou náklady s každým účastníkem přihlášeným na poslední chvíli a obvykle to řešíme dvojnásobným poplatkem....... To jsem ani moc nechtěl psát, ale prsotě tuto možnost dáváme, ale je za tyto peníze......

Takže prosím znovu - kdo chce přijet na sraz, dead-lin pro nahlášení je nahoře - kdo se nahlásí a uhradí poplatek-jede, ostatní ne. Nebo za podmínek výše uvedených.

Moc se omlouvám komu se to nelíbí, ale všichni to děláme ve svém volném čase a zadarmo, tak nechceme mít žádné následné zbytečné problémy, i když stejně se nějaké nakonec vždycky vyvrbí.....................
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

:-) Jojo, je mi to jasné, úplně to chápu. Budu se snažit do toho termínu to nahlásit a zaplatit. Kolik asi očekáváte autíček?
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Jirka »

Aktualizovanej seznam, stejně jako všechna aktuální infa o srazu, je vždy v prvním příspěvku - teď je tam kolem dvaceti :wink:
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

tak to může být pěkný :-)
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Je možné přijet se svým karavanem? Díky za info.
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vojta »

JANA M. píše:
Vojta píše:Dá se to zaplatit rovnou na místě?
Do poslední chvíle totiž nebudu vědět, jestli budeme moct přijet. Vojta + 1.
........Ahoj Vojto,
dá se to zaplatit na místě, ale vzhledem k tomu, že se do určitého data musíme vyjádřit k počtu účastníků, nic to neřeší. Termín je stanoven v prvním příspěvku, kdo nezaplatí, prostě nejede. Budeš se muset rozhodnout stejně jako všichni ostatní.

Jana

Tak to riskneme a zaplatíme převodem. Takže 2 lidi, s plně soběstačným karavanem, nic ostatního nepotřebujeme, jen dobrou zábavu a dost piva a kořalky!

Díky, Vojta
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vojta »

Vladimír Plíva píše:Je možné přijet se svým karavanem? Díky za info.

Vláďo , já taky beru karavan, snad to půjde.

Vojta
JANA M.
VELKÁ JANA
Příspěvky: 122
Registrován: 24 bře 2010, 19:21
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od JANA M. »

Vladimír Plíva píše:Já jsem na tom skoro stejně, rád pojedu, ale podnikám a není jednoduché pro mne na 100% teď říct, že přijedu. Cca týden před budu moudřejší, ale teď je to pro mne daleko.
Vláďo, ještě mi písni počet dospělých a dětí, díky Jana
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ JEEP WRANGLER SRAZ 2016

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

2 dospělí, 1 dítě 7 let. Hezký den a děkuji. Vláďa
Zamčeno

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host